PostMan.com.tr Homepage
Forum Home Forum Home >Müzayedeler, Anketler, Yayınlar >Sergiler / Exibitions
  New Posts New Posts
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

SAGÜSAD

Post Reply Post Reply Page  12>
Author
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
utalay View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Online Status: Offline
  Quote utalay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: SAGÜSAD
    Posted: 04.Nisan.2009 at 23:27
Merhabalar,
Sizlerle Sayın Erdoğan Şen beyin Sagüsad sergisi ile ilgili duyurusunu aşağıda paylaşıyorum.

Eğer nasip olursa bende Cumhuriyet öncesinde ve erken Cumhuriyet döneminde İzmir posta tarihi konulu koleksiyonum ile 2 pano olarak bu sergiye katılacağım ayrıca 19 Mayıstan sonra sadece Ataürk konulu devam edecek olan serginin bu bölümünüde Cumhuriyet ve Atatürk konulu 2 pano koleksiyonumla katılacağım tüm filatelist arkadaşlarımızı ve üye arkadaşlarımızı sergiye davet ediyorum ve bekliyoruz

Saygılarımla

SAGÜSAD
Sakarya Güzel Sanatlar Derneği
II.ATATÜRK PUL SERGİSİ
9/23 MAYIS 2009 Tarihleri arasında Adapazarında
Sakarya güzel Sanatlar Derneği Salonlarında
düzenlenecektir,sergi ile ilgili gerekli açıklamalar
daha sonra duyurulacaktır
Ufuk TALAY
Back to Top
utalay View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Quote utalay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mayıs.2009 at 13:53
Merhabalar,

Nihayet 9 Mayıs geldi ve sabah 6 da kalkıp yollara düştüm önce havaalanına oradan uçakla Sabiha Gökçen e indim oradan kiraladığım bir araç ile Adapazarına 1 saat sonra vardım ve 11 de oradaydım arkasından harika insanlarla tanıştık arkasından Postman ve Trfila üyeleriyle tanıştık ve ilk Trfila çalışma grubu toplantısı yaptık.Erdoğan bey ve Sagüsad derneği yönetim kurulu üyeleri gerçekten özverili bir çalışma göstermişler onlarada bu açıdan teşekkürü borç bilirim.
Sizlerle aşağıda sergiden benim ve diğer koleksiyonerlerin koleksiyonlarından bazı fotoğraflar sunuyorum.
İlk Resim benim İzmir Posta Damgaları isimli koleksiyonumdan bir görüntü
Saygılarımla

Sayın Erdoğan ŞEN ve Ben

Soldan sağa
Barış Yakar,Dr.İlhan Başaran,Ufuk Talay,Turgay Arıcıoğlu,Av.Mustafa İlhan,Murat Günsur,Mahmut Emirmahmutoğlu,Muzaffer Arda,Erdoğan Şen,Olcay Arısoy ve Mustafa beyin oğlu Jankat Aybars İlhan

Edited by utalay - 10.Mayıs.2009 at 14:17
Ufuk TALAY
Back to Top
utalay View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Quote utalay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mayıs.2009 at 14:10
Daha fazla yakın çekim koleksiyon örnekleri

Ufuk TALAY
Back to Top
kfa View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Quote kfa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mayıs.2009 at 19:53
Ufuk Bey,
Tebrikler. Evet sergiler bu koleksiyon işinin güzel ve sosyal yanı. Çok isterdim gelmek ama kısmet olmadı. Darısı diğer senelere. Selamlar, Fatih.
Back to Top
ömer View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Quote ömer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10.Mayıs.2009 at 21:35

Sayın Ufuk Bey

Evvelen Sagüsad sergisine emeği geçenleri tebrik ederim. Sizleri takdir ile beraber yanınızda olamadığım için kıskanmamak elde değil. Sergiden resimlediğiniz örnekler çok hoş olmuş. Ayrıca mümtaz şahsiyetleri resimlemeniz onları fotoğraflarıylada olsa tanıtmanız sevindirici. Ümitvarım sizleri sadece resimle tanımak bana kâfi değil yüzyüze görüşmek ve sohbet etmek de nasip olur.
Sagüsad sergisine bayraktarlık yapan Erdoğan Beye bundan sonraki sergilerdede muvaffakıyetler. Birde kendisinden ricam mümkünse serginin tamamını eğer değilse güreş konulu panonun resimlerini emalime gönderebilir mi?
Bütün arkadaş ve abilerime selamlar
Saygılarımla
Ömer ÇİFTÇİ

Edited by ömer - 10.Mayıs.2009 at 21:40
Back to Top
altinlar View Drop Down
Üye
Üye

Quote altinlar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mayıs.2009 at 00:39

Merhabalar,

Sergiye emeği geçen ve burada resimlerini yayınlayan herkese teşekkürler. Çok istememe rağmen açılışa ben de katılma şansını bulamadım. Umarım sergiler yakın zamanda tüm illerimizde açılmaya devam eder ve tüm filatelist dostlarımız bu keyfi yaşama şansını bulur.

Saygılarımla,

Ceyhun ALTIN 

Back to Top
esfila View Drop Down
Üye
Üye

Quote esfila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mayıs.2009 at 05:52
güreş%20koleksiyonu
Back to Top
esfila View Drop Down
Üye
Üye

Quote esfila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mayıs.2009 at 05:55
iznir%20damgaları
Back to Top
esfila View Drop Down
Üye
Üye

Quote esfila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mayıs.2009 at 05:58
vali%20miz%20Hüseyin%20Atak%20koleksiyonları%20inceliyor
Back to Top
esfila View Drop Down
Üye
Üye

Quote esfila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11.Mayıs.2009 at 06:01
Büyük%20Şehir%20Belediye%20Başkanı%20ve%20Valimiz
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.54 [Free Express Edition]
Copyright ©2001-2008 Web Wiz